Jesteś tutaj: Start / Konkursy

Konkursy

Artykuły

Małopolski konkurs „Planszówka z klasą”

2017-06-27
Powiększ zdjęcie

Organizatorem Międzyklasowego Konkursu dla Młodych Twórców Gier Planszowych „Planszówka z klasą” był Powiatowy Park Rozwoju w Wieliczce „Kuźnia Wiedzy”, a patronem – Powiat Wielicki oraz portal CzasDzieci.pl.

Czytaj więcej o: Małopolski konkurs „Planszówka z klasą”

Ogólnopolski konkurs literacki Nowej Ery

2017-06-27
Powiększ zdjęcie

Wydawnictwo Nowa Era ogłosiło wielki konkurs literacki dla uczniów szkół podstawowych „Popisz się talentem”. Była to świetna okazja, aby zmotywować się do pisania i do jednego z trzech początków zredagowanych przez pisarza Rafała Witka dopisać własne zakończenie na 500 słów.

Czytaj więcej o: Ogólnopolski konkurs literacki Nowej Ery

Wyróżnienie po angielsku

2017-06-27
Powiększ zdjęcie

W dniu 30 maja 2017 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w VII Konkursie Piosenki Anglojęzycznej pt.: „Singing Kids 2017” w Krakowie. Naszą szkołę reprezentowało 7 osób w dwóch kategoriach: śpiew indywidualny i śpiew zespołowy. Celem tego konkursu było zachęcenie do nauki języka angielskiego, przybliżenie kultury krajów anglosaskich oraz rozśpiewanie młodego pokolenia. Nasi uczniowie mieli wykonać piosenki w języku angielskim, a nad całym przebiegiem konkursu czuwało międzynarodowe Jury.

Czytaj więcej o: Wyróżnienie po angielsku

Konkurs profilaktyczno – plastyczny z kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł” pt.: „Przyjaciel – jedna dusza w dwóch ciałach”

2017-06-26
Powiększ zdjęcie

Dzień Dziecka stał się szczególną okazją do rozmowy o przyjaźni, bowiem każdy – czy to mały, czy duży, czy dziecko, czy dorosły – chce mieć wokół siebie przyjazne dusze i doświadczać ich życzliwości w swoim życiu. Przyjaciel – o, to nie byle kto!

Czytaj więcej o: Konkurs profilaktyczno – plastyczny z kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł” pt.: „Przyjaciel – jedna dusza w dwóch ciałach”

Wyróżnienie dla braci Konarskich

2017-06-26
Powiększ zdjęcie

Mateusz i Maksymilian Konarscy otrzymali wyróżnienie w V gminnym konkursie fotograficzno – plastycznym pt.: „Kapliczki, krzyże przydrożne i figury świętych w gminie Wieliczka” zorganizowanym pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka i Muzeum Żup Krakowskich w Wieliczce przez Szkołę Podstawową im. Anny Iskry w Mietniowie, CKiT w Wieliczce oraz Stowarzyszenie LGD „Powiatu Wielickiego”.

Czytaj więcej o: Wyróżnienie dla braci Konarskich

Kalendarium

Poniedziałek, 2017-08-21

Imieniny: Franciszka, Kazimiery

Statystyki

  • Odwiedziny: 182365
  • Do końca roku: 132 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!