Nasza szkoła dziś

W obecnym nowoczesnym i funkcjonalnym budynku  dzieci i młodzież z Niepublicznego Gimnazjum w Podstolicach pobiera naukę w 10 salach dydaktycznych. W szkole jest również prowizoryczna sala gimnastyczna, miejsce zabaw urządzone w ramach projektu rządowego: „Radosna Szkoła”, biblioteka z czytelnią , gabinet pedagoga, gabinet lekarski, pokój nauczycielski, sekretariat i gabinet dyrektora. Jest też zaplecze kuchenne. Od 5 kwietnia 2014 r. nasi uczniowie korzystają również z pięknej hali sportowej, która wraz ze świetlicą środowiskową została dobudowana do naszej szkoły. Obok budynku znajdują się dwa przyszkolne boiska sportowe oraz plac zabaw, a w odległości 300 m od szkoły boisko do piłki nożnej.

Piątek, 2017-10-20

Imieniny: Ireny, Kleopatry