Prezentacja Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2018/2019

We wrześniu 2016 roku, po zaciętej kampanii wyborczej i demokratycznych wyborach przeprowadzonych we wszystkich klasach, społeczność uczniowska ze Szkoły Podstawowej im. św. Kingi w Podstolicach wybrała swój samorząd.

W roku szkolnym 2018/2019 jego skład tworzą:

Przewodnicząca: Karolina Maślanka

Zastępca: Małgorzata Gawor

Florian Wrona

Mateusz Bobek

Mateusz Konarski

Tegorocznym opiekunem Samorządu Uczniowskiego została wybrana pani Elżbieta Gawor. Nowy skład Samorządu Uczniowskiego został przedstawiony podczas apelu wszystkim członkom społeczności szkolnej przez panią Dyrektor Małgorzatę Makowiec. Była okazja do rozmowy o demokracji oraz o organach szkoły tworzących cztery stabilne filary jak gdyby wspólnie podtrzymujące jeden stół, przy którym wszyscy na co dzień bezpiecznie się gromadzą. Są to: dyrekcja szkoły, Rada Pedagogiczna (nauczyciele), Rada Rodziców i właśnie Samorząd Uczniowski. W nowym roku szkolnym życzymy wszystkim udanych i ciekawych przedsięwzięć edukacyjnych.

Powodzenia!

Udział Samorządu Szkolnego w zebraniu organów szkoły

2016-02-19

Dnia 3 lutego 2016 roku Szkolna Rada Uczniowska wraz ze swa opiekunką Elżbietą Gawor wzięła udział w spotkaniu wszystkich organów szkoły, żeby wspólnie przedyskutować fragment statutu szkoły dotyczący systemu kar i nagród udzielanych w naszej szkole.

Czytaj więcej o: Udział Samorządu Szkolnego w zebraniu organów szkoły

Udział Samorządu Uczniowskiego w posiedzeniu Rady Pedagogicznej