Czwartek, 2024-04-18

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

Konkurs jesienny

We wrześniu 2017 roku Samorząd Szkolny pod opieką pani Elżbiety Gawor ogłosił tradycyjny konkurs na najpiękniejsza salę jesienną. W klasach pojawiły się wszystkie kolory tej czarującej pory roku: czerwony, pomarańczowy, fioletowy, pomarańczowy, żółty, brązowy.

Uczniowie przygotowali gazetki o jesieni, ozdoby i aranżacje z owoców i darów jesieni – wrzosów, liści, dyń, kukurydzy, żołędzi i orzechów. Klasy ozdobiły czerwone korale z jarzębiny, koszyczki pełne kasztanów i liście wycinane z kolorowego papieru. Nie zabrakło także wiewiórek, jeży, sówek i ptaszków. Trudno było oceniać wszystkie pomieszczenia, każde było barwne i  piękne. Oprócz jesiennej kolorystyki, jury brało pod uwagę także symbole jesieni oraz czystość sali. Ostatecznie, Samorząd Szkolny wraz z Panią Elżbietą Gawor, zdecydował następująco:

miejsce I – oddział 0/2 i klasa IV z V

miejsce II – klasa I i klasa VII