Turniej wiedzy o bezpieczeństwie

Od początku października uczniowie klasy VI posiadający kartę rowerową przygotowywali się do szkolnego etapu Turnieju wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym.

20.10.2016 rozwiązywali test teoretyczny z przepisów ruchu drogowego, skrzyżowań oraz brali udział w testach sprawnościowych jazdy na rowerze. Wszyscy uczestnicy wykazali się dobrą znajomością przepisów w ruchu drogowym oraz sprawną jazdą na rowerach po torze przeszkód. Szkolny Turniej okazał się doskonałą formą nauki i zabawy dla uczniów. Niestety, zła aura pokrzyżowała nam plany organizacyjne i testy sprawnościowe zmuszeni byliśmy przenieść do budynku szkolnegoJ. Mimo to, impreza udała się doskonale. Wszyscy uczestnicy zadeklarowali udział w wiosennej edycji eliminacji do  Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Podstolice, październik 2016

Tekst i foto: RSZ