Wśród kolorów wiosny

W marcu 2016 roku Samorząd Szkolny pod wodzą pani Elżbiety Gawor tradycyjnie ogłosił konkurs na najpiękniejszą klasę świąteczno – wiosenną.

Uczniowie wraz z wychowawcami stanęli jak zawsze na wysokości zadania. W salach pojawiły się niezliczone kwiatki, zajączki, baranki, bociany, pisanki, drzewka, krzewy i inne ozdoby. Wszystkie dekoracje własnoręcznie wykonane przez dzieci prezentowały nam piękne, tak optymistyczne kolory wiosny – żółty, czerwony, różowy, niebieski i pomarańczowy; wszędzie jednak królowała długo wyczekiwana zieleńJ. Samorząd Szkolny dokonał głosowania, przyznając każdej z klas określoną ilość punktów (od 0 do 5) za kolorystykę, czystość pomieszczeń oraz symbole wiosny. Oto wyniki głosowania:

W klasach 0 – III:

I miejsce – klasa „0”