Wtorek, 2024-05-07

Imieniny: Augusta, Gizeli

Zimowa opowieść

W grudniu 2015 roku Samorząd Szkolny zorganizował tradycyjny konkurs na najpiękniejszą salę zimową.

Choć za oknem było kilkanaście stopni powyżej zera i świeciło ciepłe słoneczko, bardziej przypominając nam o wiośnie niż o zimie, w klasach zapanował mróz i śnieg; w jednej z nich można nawet było zobaczyć pingwiny, reniferki i liczne bałwanki. W pozostałych salach także nie brakowało akcentów zimowych –  szczególnie gwiazdek, śnieżynek, gazetek przedstawiających białe pejzaże, zjazd na sankach i zimowy las. Pierwsze miejsce wśród młodszych dzieci zajęło przedszkole ex aequo z klasą II, a II – klasa I i III. W klasach IV – VI wygrały razem IV i VI, a drugie miejsce minimalną różnicą zajęła klasa V. Dyplomy wręczono podczas szkolnej Wigilii tuż przed samymi Świętami. Gratulujemy wszystkim uczniom pięknych sal.

Tekst i foto: JT

Podstolice, grudzień 2015