O indywidualizacji słów kilka …

Dobiegł końca realizowany naszej szkole  w miesiącach styczeń – czerwiec projekt:  Akademia sukcesu – indywidualizacja nauczania i wychowania uczniów klas I – III w Gminie Wieliczka. Projekt był współfinansowany prze Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Dwudziestu czterech uczniów z klas I - III skorzystało z następujących  ciekawych, dodatkowych zajęć pozalekcyjnych:

• zajęcia dla dzieci z trudnościami w zdobywaniu umiejętności matematycznych,
  • zajęcia dla dzieci rozwijające zainteresowania uczniów szczególnie uzdolnionych ze szczególnym uwzględnieniem nauk matematyczno – przyrodniczych,
  • zajęcia logopedyczne.

Dzięki projektowi  nasi uczniowie otrzymali możliwość na rozwój swoich umiejętności, a szkoła wzbogaciła się o nowoczesne pomoce dydaktyczne – w tym tablicę interaktywną!