Dzień Wdzięczności

W dniu 30 sierpnia 2015 roku  Salezjański  Wolontariat  Misyjny  MŁODZI ŚWIATU  zaprosił uczniów klasy II, którzy w klasie I realizowali program edukacyjny ,,Edukacja Globalna -  Razem dla Rozwoju’’ na  Dzień  Wdzięczności’’ podczas, którego wyrażono serdeczne uznanie dla wszystkich dobrodziejów, wolontariuszy, rodziców oraz nauczycieli za zaangażowanie i pracę w minionym roku szkolnym 2014/2015.

Uczniowie  wraz z rodzicami i wychowawcą klasy uczestniczyli we Mszy Świętej, a następnie  wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na pyszny obiad. Po obiedzie  zwiedzali ,,WIOSKI ŚWIATA’’ i wspólnie  bawili się. Pogoda dopisywała.  Koniec wakacji przyniósł dzieciom dodatkowych atrakcji i radości w gronie rodziców i kolegów. Wszyscy, choć trochę zmęczeni ale zadowoleni i pełni wrażeń wrócili do swoich domów. Z mocnym postanowieniem, że w roku szkolnym 2015/2106 nadal będziemy  uczestniczyć w realizacji tegoż programu.

Podstolice, 30.08.2015 r.

Tekst i foto: MH