Jesień z klasą!

We wrześniu 2015 roku Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs na najpiękniejszą klasę jesienną i tym samym wywołał powszechną mobilizację wśród uczniów i nauczycieli.

W salach pojawiły się owoce i dary tej najbarwniejszej pory roku: pomarańczowe dynie, zielone cukinie i żółte patisony o bajkowych kształtach, orzechy, żołędzie i kasztany w różnych odcieniach beżu i brązu, fioletowe, różowe, a nawet białe wrzosy i wrzośce, a także czerwona jarzębina i kolorowe drzewka. Nie zabrakło także jesiennych wierszy, ilustracji, gazetek i innych ozdób. Wśród nich można było znaleźć sowy, jeże, wiewiórki, ptaszki, lisy oraz aranżacje i dekoracje przedstawiające pejzaże i uroki jesieni. Można śmiało powiedzieć, że jesień w szkole w Podstolicach to jesień z klasą! Komisja Samorządu Uczniowskiego miała wiele trudności, aby wyłonić zwycięzców. Lista laureatów konkursu przedstawia się następująco:

Przedszkole – I miejsce

Klasy 0 – III