Szanowni Rodzice!

Na stronie internetowej szkoły http://www.sppodstolice.szkolnastrona.pl w zakładce pliki do pobrania udostępniamy Uchwały wraz z regulaminami Rady Miejskiej w Wieliczce w sprawie udzielania  pomocy materialnej o charakterze socjalnym, programu osłonowego „Pierwszy dzwonek” polegającego na udzieleniu wsparcia dla uczniów z rodzin wielodzietnych 3+ oraz Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży Gminy Wieliczka im. Jana Pawła II.

Udzielanie stypendiów socjalnych (tzw. stypendiów szkolnych) realizowane będą przez  Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wieliczce natomiast udzielanie  pomocy motywacyjnej i stypendiów im. Jana Pawła II realizowane będą przez Wydział Edukacji w Wieliczce przez cały sierpień (1 sierpnia na stronie internetowej Miasta i Gminy Wieliczka www.wieliczka.eu udostępniony zostanie  wzór wniosku).

Termin składania wniosków o stypednium szkolne upływa w dniu 15 września br. Wnioski można składać bezpośrednio do MGOPS w Wieliczce lub za pośrednictwem dyrektora szkoły. Sekretariat szkoły przyjmuje wnioski do 11 września br.

Szczegółowych informacji udziela sekretariat szkoły.