Konkurs Rodzinny „Wiosna wokół nas”

Nadejście wiosny przyniosło wszystkim członkom społeczności szkolnej wiele radości i miłe ożywienie. Uzupełnieniem tych pozytywnych emocji była rywalizacja uczniów klas 0 – III w Konkursie Rodzinnym „Wiosna wokół nas”.

W zmaganiach plastycznych związanych z tematyką wiosny brali udział nie tylko sami uczniowie, ale także ich najbliżsi. Zgłosiło się 13 uczestników, a ich wytwory były ocenianie przez wszystkich uczniów podczas Powitania Wiosny. Rozdanie nagród i dyplomów miało miejsce 24 marca. I miejsce zajęła Oliwia Kaczor z klasy „0”, II lokata przypadła Szymonowi Bruździe z klasy „0”, a III przyznano Annie Brach, także z klasy „0”. Całość konkursu przygotowała i przeprowadziła pani Angelika Milasz, wychowawca oddziału przedszkolnego. Gratulujemy zwycięzcom!

Tekst: JT, AM; Foto: AM

Podstolice, marzec 2015