Informacja o pracy oddziału przedszkolnego w okresie wakacyjnym

W okresie wakacyjnym oddział przedszkolny pełni dyżur w dniach 24 czerwca - 12 lipca 2019 r.

Zapisy przyjmowane są w sekretariacie szkoły do 24 maja br.

W sprawach szczegółowych informacji udziela sekretariat szkoły w godzinach pracy sekretariatu  (tel. 12 451 81 59).

W dniach od 20 do 24 maja 2019r. będą podpisywane z rodzicami dzieci zgłoszonych na dyżur deklaracje potwierdzenia woli dotyczące korzystania z dyżuru.

Niepodpisanie deklaracji jest równoznaczne z rezygnacją z dyżuru. Prosimy rodziców o przemyślane i rozważne dokonywanie zapisu dziecka na dyżur wakacyjny, ponieważ na podstawie wykazu dzieci zgłoszonych ustala się plan pracy nauczycieli i pozostałych pracowników.

Dzieci z innych przedszkoli, w miarę wolnych miejsc, będzie można zapisywać od 27 maja do 31 maja 2019r.